mgr Agnieszka Brejwo

Jestem psychoterapeutką, psychologiem, trenerką umiejętności psychologicznych.

Specjalizuję się w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności i kryzysów w życiu, z problemami emocjonalnymi oraz doświadczeniami psychozy.

Pracuję w nurcie humanistycznym. W swojej pracy kieruję się myślą, że psychoterapia to spotkanie, w którym pojawia się szansa na autentyczne zbliżenie do samego siebie. To podróż, podczas której na horyzoncie mogą wyłonić się akceptacja samego siebie, troska, a w konsekwencji wybór oraz zmiana.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne z dyplomem psychoterapeutki humanistyczno – egzystencjalnej. Aktualnie studiuję filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem współorganizatorką cyklicznej konferencji Otwarte Seminaria Filozoficzno – Psychiatryczne.  

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w Klinice Psychiatrii Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie oraz w Ośrodku Terapii Krótkoterminowej Monar dla młodzieży i młodych dorosłych w Budach Zosinych. Pracowałam także w Psychiatrycznym Zespole Leczenia Środowiskowego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Aktualne pracuję jako psychoterapeutka w Zespole Leczenia Środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa-Ochota.

Swoją ofertę kieruję do osób dorosłych cierpiących z powodu:

 

  • depresji, epizodów depresyjnych (obniżonego nastroju, obniżonej aktywności i energii życiowej, apatii, poczucia winy, bezsenności lub wzmożonej potrzeby snu)
  • zaburzeń osobowości (silnych kryzysów emocjonalnych, trudności w budowaniu bliskich oraz bezpiecznych związków i relacji)
  • zaburzeń adaptacyjnych, kryzysów tożsamości (poczucia straty, żałoby, zmiany w życiu, utraty poczucia sensu, uczucia osamotnienia i izolacji)
  • epizodów psychotycznych czy schizofrenii
  • zaburzeń nerwicowych i psychosomatycznych (stanów lękowych, natrętnych myśli i czynności, obsesji, objawów somatycznych z wykluczoną diagnozą internistyczną czy specjalistyczną)
  • nieśmiałości, wycofania, niskiego poczucia własnej wartości, trudności w relacjach interpersonalnych, wzmożonego poczucia bezradności.