mgr Patrycja Jagiełłowicz

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, obecnie w trakcie zdobywania certyfikatu psychoterapeuty z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Doświadczenie zdobywałam w dziennych i całodobowych oddziałach psychiatrycznych, środowiskowych domach samopomocy i klubach oferujących pomoc dla osób z diagnozą zaburzeń psychicznych. Prowadziłam treningi umiejętności społecznych, funkcji poznawczych, psychoedukację, a także wspierałam osoby w odkrywaniu swoich zainteresowań oraz mocnych stron. Brałam udział w działaniach Porozumienia na Rzecz Wspierania Osób Chorujących Psychicznie oraz aktywnie pomagałam w pracach Grupy Wsparcia dla Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego TROP.

 

Realizowałam działania dotyczące destygmatyzacji osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego poprzez współorganizację cyklicznych konferencji ,,Człowiek w Środowisku’’, odbywających się w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Prowadziłam warsztaty dla rodzin pacjentów o charakterze psychoedukacyjnym i wspierającym. Mam doświadczenie w organizowaniu warsztatów dotyczących umiejętności miękkich, umożliwiających nawiązanie relacji interpersonalnych.
Ukończyłam kurs pierwszego stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania. Jestem certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym, zajęcia psychoedukacyjne dla pacjentów i ich rodzin, warsztaty oraz treningi między innymi umiejętności społecznych i funkcji poznawczych.

Zapraszam osoby, które:

  • Doświadczyły epizodów zaburzeń psychicznych, w tym z kręgu psychoz schizofrenicznych. Dla tej grupy pacjentów oferuję pracę terapeutyczną zarówno w gabinecie, jak i zależnie od indywidualnych potrzeb w szeroko rozumianym środowisku pacjenta.
  • Przeżywają stany depresyjne i lękowe.
  • Przeżywają trudności emocjonalne.
  • Doświadczają trudności w funkcjonowaniu poznawczym.
  • Mają bliskich zmagających się z zaburzeniami psychicznymi i chcieliby dowiedzieć się o specyfice choroby i możliwościach pomocy.