Psychiatra dziecięcy Warszawa | Salus Pro Domo Warszawa

Psychiatra dziecięcy Warszawa

Aby zdobyć uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą, a więc pacjentami niepełnoletnimi, należy odbyć odrębną specjalizację medyczną, uprawniającą do diagnozowania i leczenia zaburzeń psychicznych wieku rozwojowego. Rozwój psychiczny Twojego dziecka odgrywa kluczową rolę, nie tylko w procesie dojrzewania, ale rzutuje na stan emocjonalny w dorosłym życiu.  Nie warto zatem zwlekać z wizytą u lekarza, jeżeli zauważasz niepokojące zachowania. W naszym centrum zadbamy o to, aby udzielić zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku odpowiedniego wsparcia i specjalistycznej opieki medycznej . Ważne jest dla nas, aby całościowo spojrzeć na zaburzenia rozwoju dzieci i młodzieży, dlatego proponujemy Ci kompleksowe leczenie w zintegrowanym środowisku medycznym.

Czytaj więcej…

Kiedy należy zgłosić się z dzieckiem do psychiatry?

Czy zauważasz u swojego dziecka symptomy zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, niekontrolowanych wybuchów emocji, a może jego zachowania wydają się Tobie dosyć nietypowe? Skonsultuj swoje wątpliwości ze specjalistą. Uzyskasz u nas kompleksową pomoc w zakresie całościowych zaburzeń rozwoju dziecka. Lekarz psychiatra wysłucha zarówno Ciebie, jak i Twoje dziecko, aby zgromadzić jak najwięcej potrzebnych informacji, by odpowiednio zdiagnozować problem i zaplanować leczenie.

Być może wciąż masz wątpliwości, ponieważ boisz się, że narazisz dziecko na dodatkowy stres? Nic w tym dziwnego. Wizyta u psychiatry, jak i u każdego innego lekarza, to zetknięcie dziecka z nowym, nieznanym mu środowiskiem, dlatego niezwykle ważne jest dołożenie wszelkich starań, by poczuło się ono w pełni swobodnie. Nasi specjaliści zawsze dbają o to, abyście mogli czuć się w gabinecie bezpiecznie i komfortowo. Psychiatra zatroszczy się o stworzenie przyjaznej przestrzeni, w której będzie można zdobyć się na szczerą rozmowę, opartą na szacunku i akceptacji, a Ty otrzymasz gwarancję pełnej dyskrecji.

Jeśli poszukujesz dobrego psychiatry dla dzieci i młodzieży w Warszawie, nasi specjaliści odpowiedzą na potrzeby Twojego dziecka. Dzięki stworzeniu zespołu uznanych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów mających duże doświadczenie, możemy cieszyć się pozytywnymi opiniami osób, które skorzystali w naszej poradni ze wsparcia i profesjonalnej opieki medycznej. Oferujemy efektywną, kompleksową diagnozę i leczenie oparte na zindywidualizowanych programach terapeutycznych, które są opracowywane oraz realizowane wspólnie przez lekarzy specjalistów i psychologów przyjmujących w naszej placówce.

Specjaliści dla dzieci i młodzieży