Psycholog (psychoterapeuta) - dzieci i młodzież Warszawa | Salus Pro Domo Warszawa

Psycholog  i psychoterapeuta dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Młode osoby coraz częściej potrzebują pomocy. Okres dorastania to jakże ważny, ale również burzliwy czas w ich życiu. Jeżeli zauważasz coś niepokojącego w zachowaniu swojego syna lub córki, pomyśl o wizycie u psychologa dzieci i młodzieży. Dbając o ich dobro, ważne jest, aby dokonać mądrego wyboru specjalisty, który udzieli zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku profesjonalnego wsparcia. W Warszawie mieści się wiele poradni i gabinetów, zatem jak dokonać wyboru?

Czytaj więcej…

Psycholog dziecięcy w Warszawie. Dobry, czyli jaki?

Warto sugerować się pozytywnymi opiniami osób, które z pomocy danej placówki, czy psychologa już skorzystały. Natomiast to nie wszystko. Dobry specjalista to taki, który posiada odpowiednie kwalifikacje, co umożliwi mu skutecznie udzielić pomocy Twojemu dziecku. Zespół naszej poradni tworzą eksperci z dużym doświadczeniem, które zbierali m.in. jako ordynatorzy szpitali psychiatrycznych i kierownicy przychodni psychiatrycznych. Ponadto wiemy, jak istotne jest podejście holistyczne. Niekiedy oprócz pomocy psychologa dla dzieci lub młodzieży, potrzebne są także konsultacje czy badania neurologiczne lub psychiatryczne. Wówczas staje się to wyzwaniem dla rodziców, przed którymi pojawia się zadanie znalezienia kilku godnych zaufania specjalistów, a otrzymanie odpowiedniego terminu wizyty w Warszawie nie zawsze jest takie proste.

Nie musisz się o to martwić. Zadbaliśmy o zintegrowane środowisko medyczne, abyś w naszej poradni uzyskał kompleksową pomoc dla swojego dziecka. Profesjonalizm to także dbałość o komfort i bezpieczeństwo młodego pacjenta. Nasi psychologowie troszczą się o to, aby stworzyć przyjazną przestrzeń do swobodnego dzielenia się swoimi trudnościami. Zależy nam na tym, abyś Ty oraz Twoje dziecko czuli się u nas jak najbardziej komfortowo i uzyskali profesjonalną pomoc.

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa dziecięcego?

Pierwsza wizyta przeznaczona jest dla Was – rodziców. To czas, który poświęcony jest na to, abyście mogli swobodnie opowiedzieć psychologowi o wszystkich niepokojących Was zachowaniach dziecka. Jeżeli już wcześniej podejmowaliście jakieś próby diagnostyki czy leczenia, zabierzcie zgromadzoną dokumentację na tę wizytę. Dzięki temu psycholog będzie miał wyczerpujące informację, a co za tym idzie, wybierze najlepsze metody działania.

Szukasz dobrego psychologa dla dzieci i młodzieży w Warszawie? Trafiłeś pod dobry adres. Uzyskasz u nas kompleksową pomoc w obszarze diagnostyki i leczenia.

Specjaliści dla dzieci i młodzieży