Dobry kombajn kosmetyczny 6w1

Witaj na stronie Salus Pro Domo!

Kombajn kosmetyczny 6w1 to najnowszej generacji multifunkcyjne urządzenie będące połączeniem wielu funkcji i nowoczesnych możliwości. Już jednym kombajnem można zastąpić kilka specjalistycznych urządzeń. Gwarantuje wysokiej klasy wyposażenie dla każdego gabinetu kosmetycznego. peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków.

Kombajn kosmetyczny 6w1 to najnowszej generacji multifunkcyjne urządzenie będące połączeniem wielu funkcji i nowoczesnych możliwości. Już jednym kombajnem można zastąpić kilka specjalistycznych urządzeń. Gwarantuje wysokiej klasy wyposażenie dla każdego gabinetu kosmetycznego. peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków.

Jak wygląda wykonywanie peelingu kawitacyjnego przy pomocy kombajnu kosmetycznego 6w1 marki Medika?

Peeling kawitacyjny to dogłębne oczyszczanie, odświeżanie i profilaktyka zmarszczek. Istnieje możliwość zastosowania zabiegu na twarzy, dekolcie, plecach, piersiach oraz w wybranych fragmentach skóry, gdzie zaistniała np. konieczność usunięcia przebarwienia.

Metoda bazuje na dobroczynnym działaniu ultradźwiękowych fal, które w towarzystwie wody formują maleńki pęcherzyki. Te przejściowe struktury zostają wypełnione gazem o wyjątkowo rzadkiej konsystencji. Mikroskopowej wielkości pęcherzyki co jakiś czas powiększają swe rozmiary, po to,by ostatecznie pęknąć na skutek narastającego ciśnienia i wzrastającej temperatury.

Powstałe w tym procesie pęcherzyki mają szczególne właściwości – oczyszczają skórę ze zrogowaciałego naskórka i nadmiaru sebum oraz inicjują procesy regeneracji skóry. Fala ultradźwiękowa rozwarstwia skórę. Na skutek pobudzenia fibroblastów (komórki skóry) aktywowane są mechanizmy, które stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

W efekcie skóra jest oczyszczona, pełna blasku i energii, nawilżona, dobrze napięta, pozbawiona przebarwień, a blizny są rozjaśnione. W trakcie zabiegu związkiem sprzęgającym jest woda, bezalkoholowy tonik oraz sól fizjologiczna. Zabieg prowadzony jest przy pomocy specjalistycznej szpatuły kosmetologicznej, która nie jest dociskana do twarzy.

Wskazania do wykonania peelingu kawitacyjnego:

przebarwienia, zmiany pigmentacyjne, plamy starcze
zmarszczki
trądzik spowodowany obecnością zaskórników
zwiotczenie skóry
rozciągnięcie skóry
szara cera
cera naczyniowa
skóra odwodniona, zmęczona
blizny potrądzikowe

Jak wygląda sonoforeza przy użyciu kombajnu kosmetycznego 6w1 marki Medika?

Kolejną ważną funkcją kombajnu kosmetycznego 6w1 Medika Premium jest sonoforeza (ultraforeza, ultrasonoforeza). Zabieg opiera się na aplikacji do skóry substancji aktywnych przy pomocy ultradźwięków. Ultrasonoforeza daje efekt w postaci szybkiego wpompowania substancji czynnych, które intensywnie produkują ciepło.

Podgrzewanie komórek skóry prowadzi do kurczenia się kolagenowych włókien, a zmiana jego konformacji w trójhelikalną (właściwą) jest równoznaczna z odmłodzeniem i nawilżeniem skóry. Wysoka temperatur powoduje także rozluźnianie mięśni i głęboko położonych warstw skórnych.

Jednocześnie stosowany jest delikatny masaż, którego celem jest poprawienie mikrokrążenia skórnego. Po zakończonym dogłębnym oczyszczaniu skóry nakładane są na nią odżywcze ampułki.

Przykładanie głowicy urządzenia w wybrane fragmenty skóry i emitowanie ultradźwiękowych fal sprzyja usuwaniu przebarwień i rozjaśnianiu blin potrądzikowych. Sonoforeza wykazuje działanie na wielu płaszczyznach, np:

działanie mechaniczne – oczyszczanie skóry + masaż
działanie termiczne – sprzyja tworzeniu prawidłowej konformacji kolagenu i pobudza odnowę komórkową, inicjuje procesy regeneracyjne
działanie fizykochemiczne – wpływa na utrzymanie prawidłowego pH skóry, powoduje wzmożoną absorpcję kluczowych dla zdrowia skóry związków

Wskazania do wykonania sonoforezy:

odżywienie skóry
poprawa kolorytu
redukcja zmarszczek
nawilżenie
ujędrnienie
regeneracja skóry
przeciwdziałanie starzeniu
odmładzanie skóry

Dlaczego warto wybrać kombajn kosmetyczny 6w1 Medika?

Urządzenie wielofunkcyjne 6w1 maki Medika daje możliwość skonfigurowania 10 modułów dających aż 18 niepowtarzalnych technologii. Modułowy system pozwala na wybranie dowolnej funkcji w każdym trybie pracy. Urządzenie umożliwia wykonywanie zarówno oczyszczania kawitacyjnego, jak i sonoforezy.

Dezinkrustacja czyli oczyszczanie skóry wykonywane przy pomocy tego urządzenia odbywa się na zasadzie wygenerowania fali ultradźwiękowej o odpowiedniej długości przy działaniu prądu stałego i przy dostępnej substancji aktywnej. Prąd stały daje możliwość precyzyjnego uwalania chlorku sodu, spulchniania skóry przy jednoczesnym rozpuszczaniu sebum.

Kolejny etap to już sam peeling kawitacyjny! Masaż mikrokrążeniowy (McT) opiera się na generowaniu impulsów elektrycznych, których natężenie jest niezwykle niskie. Zabieg przy ich użyciu likwiduje opuchliznę, cienie i worki pod oczami. Marszczki wyraźnie się spłycają, a mikrokrążenie krwi ulega znacznej poprawie, dzięki czemu komórki są bardziej dotlenione i lepiej się regenerują. Aplikacja związków odżywiających skórkę odbywa się dzięki mikrodrganiom akustycznym.

Dzięki nim można aplikować właściwie wszystkie mieszaniny odżywcze (hydrofilowe, lipofilowe serum, a nawet związki o właściwościach amfoterycznych). Urządzenie jest godne uwagi, ponieważ posiada innowacyjne rozwiązania których brak pozostałym sprzętom innych firm, np:

dotykowy ekran LCD
Dodatkowy parametr, który wprowadza się do urządzenia to wiek pacjenta. Dzięki temu, urządzenie może inteligentnie dopasować np. długość ultradźwiękowej fali.
Funkcja HELP dokładnie opisuje funkcje wskazanego zabiegu, co jest bardzo pomocne do szkolenia nowych pracowników
Menu jest proste, intuicyjne, w języku polskim
Urządzenie pokryte jest materiałem ochronnym, plamoodpornym typu Corian
Odpinany kabel jest 1 i pasuje do wszystkich głowic

Podziel się wpisem
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skomentuj wpis