dr Katarzyna Elert

Jestem lekarką w trakcie specjalizacji z psychiatrii osób dorosłych. Ukończyłam studia na kierunkach Ratownictwo Medyczne oraz Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2021 roku ukończyłam Podyplomowe Studia z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, Szpitalu Kocborowo w Starogardzie Gdańskim oraz Szpitalu Drewnica w Ząbkach. Obecnie pracuję w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Oddziale Zapobiegania Nawrotom oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach dotyczących diagnostyki i leczenia chorób psychicznych. Prowadzę badania naukowe we współpracy z Polską Akademią Nauk.

Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz innymi lekarzami tak, aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej.

Swoją wiedzę uzupełniam i aktualizuję uczestnicząc w konferencjach psychiatrycznych.

Współpracuję z organizacjami pozarządowymi na rzecz praw kobiet, grup mniejszościowych, praw reprodukcyjnych m.in. Aborcja Bez Granic, Sex Work Polska, ZHP.

Prywatnie: jestem instruktorką żeglarstwa i instruktorką ZHP. Uwielbiam podróże i obcowanie z przyrodą.

Rezerwacja wizyty

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać bezpłatne konsultacje.