Szukaj
Close this search box.

Mentor życiowy, tutoring rozwojowy i naukowy

Witaj na stronie Salus Pro Domo!

Centrum Medyczne Salus Pro Domo w Warszawie oferuje usługi tutoringu, mentora, których celem jest satysfakcjonująca jakość życia.

Mentor życiowy – dla kogo?

Jeśli jesteś:

• młodym człowiekiem, studentem, uczniem,
• a może osobą, już z doświadczeniem zawodowym, która ma wątpliwości czy dotychczasowe wybory życiowe są właściwe i dadzą w dalszej perspektywie czasu poczucie szczęśliwości,
• być może jesteś osobą, która ma już za sobą doświadczenie samodzielnego i niezależnego życia, i przeżywa poczucie niskiego poziomu satysfakcji. Nie ma wystarczająco odwagi, by zmienić obraną ścieżkę życiową, bądź ma trudność w odnalezieniu celów życiowych, odkryciu i uruchomieniu swojego potencjału

Rozpocznij swoją podróż już dziś, przejmij kontrolę nad swoją przyszłością. Wykorzystaj swój potencjał przy wsparciu dr. Julii Muraszkiewicz.

Proponujemy Tutoring rozwojowy i naukowy, Mentora życiowego, w edukacji i w pracy.

Mentoring i tutoring naukowy – Dr Muraszkiewicz

Absolwentka prawa w Wielkiej Brytanii, Dr Muraszkiewicz następnie uzyskała stopień naukowy doktora z prawa na Uniwersytecie w Brukseli. Ma doświadczenie pracy w kancelariach prawnych, w Organizacji Narodów Zjednoczonych, obecnie jest kierownikiem przedmiotu prawa kosmicznego na Uniwersytecie w Amsterdamie, oraz prowadzi programu dotyczącego wykorzystania sztucznej inteligencji do zrozumienia przestępstw międzynarodowych w międzynarodowej firmie badawczej w Londynie.

Dr. Julia Muraszkiewicz oferuje spersonalizowane usługi mentorskie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, zainteresowań, potencjału intelektualnego i emocjonalnego.

Wyposaży Cię w wiedzę i narzędzia, wzmocni umiejętności społeczne, które będą niezbędne do osiągnięcia Twoich ambicji, planów. Trafnie zdiagnozuje i rozpozna Twój potencjał, w oparciu o który wyznaczycie ścieżki rozwoju edukacyjnego, naukowego, społecznego, zawodowego i zaczniecie etap ich realizacji. Wzmocni poczucie koherencji i zbudujecie przekonanie, że świat jest sterowalny, przewidywalny, że masz na niego wpływ i możesz świadomie go kreować. Wesprze poczucie kontroli nad swoją przyszłością.

Mentoring online – kontakt w języku angielskim lub polskim

Tutoring, Mentoring – są nowoczesną, spersonalizowaną formą nauczania i rozwoju, opartą na indywidualnej relacji Tudora i Tutoranta

Sposób realizacji tutoringu nie jest narzucany przez tutora, wypływa ze wzajemnej relacji i współpracy obu stron. Jego mocną stroną jest dydaktyczna skuteczność i długotrwałość efektów. Łączy równolegle proces edukacyjny z rozwojem intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Główną formą komunikacji jest debata.

Tutor i mentor – nasza oferta

1. Tutoring rozwojowy
2. Tutoring naukowy
3. Mentoring życiowy
4. Mentor w obszarze pracy, życia zawodowego

• dostarczenie stymulacji do eksplorowania otaczającej rzeczywistości,
• umiejętność planowania własnego rozwoju,
• wzmacnianie dobrostanu psychicznego poprzez aktywizowanie potencjału i zasobów odpornościowych,
• odnalezienie najbardziej efektywnej ścieżki edukacyjnej,
• planowanie drogi rozwoju edukacyjnego i zawodowego,
• osiągnięcie samodzielności i niezależności,
• realizacja wybranego, konkretnego zagadnienia naukowego,
• wspólna podróż naukowa, której kierunek i cel ustalą wspólnie
• zdobycie konkretnej wiedzy lub umiejętności
• wszechstronny rozwój osobisty
• poznanie siebie, swoich mocnych stron
• jest źródłem inspiracji
• pomoc uczniom w każdym wieku rozwinąć umiejętności przydatne w karierze akademickiej

Tutoring rozwojowy i naukowy – dlaczego warto?

Nasz mentor pomoże Ci udoskonalić umiejętności uczenia się, opracować spersonalizowany plan działania oraz zapewni Ci zasoby i pewność potrzebne do maksymalnego wykorzystania zajęć akademickich i zawodowych.

Nasz mentor będzie tam, aby wspierać Cię podczas Twojej podróży i zapewnić Ci wiedzę i umiejętności, aby stać się niezależną i odnoszącą sukcesy osobą. Dzięki naszym usługom mentorskim zyskasz narzędzia i pewność siebie potrzebne do pełnego wykorzystania swojego potencjału.

Nasi specjaliści:

Metody terapii:

Psychoterapeuci ośrodka pracują w ramach różnych podejść psychoterapeutycznych:

MASZ WĄTPLIWOŚCI ODNOŚNIE WYBORU SPECJALISTY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI