Lekarz psychiatra Warszawa - dorośli i dzieci | Salus Pro Domo

Lekarz psychiatra Warszawa

Nasze centrum to zintegrowane środowisko wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoje doświadczenie zdobywali m.in. jako ordynatorzy i kierownicy przychodni psychiatrycznych oraz pracując już nawet od 30 lat w klinikach psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Ta wieloletnia praktyka pozwoliła im zdobyć niezwykle cenne doświadczenie w pracy z pacjentami. Jeżeli poszukujesz lekarza psychiatry w Warszawie, w naszym centrum otrzymasz pomoc specjalisty, który stworzy Ci komfortową przestrzeń do podzielenia się swoimi trudnościami oraz udzieli Ci fachowej pomocy.

Czytaj więcej…

Kiedy zgłosić się do psychiatry?

Psychiatra to lekarz, który uprawniony jest to stawiania diagnozy i zlecania lecenia farmakologicznego (w przeciwieństwie do psychologa i psychoterapeuty). Stawia on diagnozę na postawie wywiadu i w niektórych przypadkach – rozszerzając diagnostykę – również badań fizykalnych. Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń snu, depresyjnych, lękowych, zaburzeń osobowości, fobii i uzależnień, choroby afektywnej dwubiegunowej oraz schizofrenii. Niepokojącymi sygnałami, które dostrzec możesz w swoim zachowaniu, są problemy natury psychicznej, takie jak zaburzenia snu czy nastroju, brak sił czy chęci do życia, niekontrolowane wybuchy emocji czy współwystępujące objawy somatyczne. Jeżeli obserwujesz je u siebie lub Twoi bliscy dają Ci sygnał, że dostrzegają takie symptomy w Twoim zachowaniu, zgłoś się do psychiatry. Warszawa to miejsce, gdzie działa nasze centrum – pomożemy Ci z każdym problemem.

Dobry psychiatra w Warszawie

Dyskomfort to często cena, jaką się płaci podczas wizyty u lekarza. U nas nie musisz się to martwić. Nasi psychiatrzy dbają o to, abyś podczas pobytu w centrum czuł się bezpiecznie i komfortowo, dzięki temu cieszą się pozytywnymi opiniami osób, którym udzielili wsparcia. Ich bogate doświadczenie pozwala im bardzo uważnie słuchać i stawiać trafne diagnozy. Gwarantują Ci oni pełną dyskrecję i zaangażowanie w proces, dlatego możesz być pewny, że uzyskasz profesjonalną pomoc przy maksymalnym wsparciu i akceptacji.

Specjaliści dla dorosłych

dr Katarzyna Elert

Więcej

dr Piotr Figura

Więcej

dr Marta Maj-Twardowska

Więcej

dr Karina Steinbarth-Chmielewska

Więcej

dr Jolanta Chojnacka-Wójtowicz

Więcej

dr Anna Jabłońska

Więcej

dr Urszula Trzaska (Zduńczyk)

Więcej

dr Agata Miernicka-Bełżek

Więcej

dr Marzanna Choma

Więcej

dr Ewa Widuch

Więcej

dr Malwina Nowakowska

Więcej

Specjaliści dla dzieci i młodzieży

dr Jolanta Paruszkiewicz

Więcej