dr Malwina Nowakowska

W 2015 roku ukończyłam kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Wiedzę medyczną oraz znajomość języków obcych poszerzałam studiując kierunek lekarski w Hiszpanii w Universidad de Granada. Obecnie pracuję jako lekarz psychiatra w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Pracowałam również w Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu Szpitala Nowowiejskiego, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, w Poradni Psychiatrycznej w Raszynie oraz Centrum Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii w Warszawie. Prowadziłam zajęcia dydaktyczne z psychiatrii dla studentów kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień współpracuję z psychologami, psychoterapeutami, terapeutami uzależnień oraz lekarzami innych specjalizacji. Aktywnie doszkalam się biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w Polsce oraz zagranicą. Swoje umiejętności lekarskie poszerzałam również pracując jako lekarz POZ.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu: zaburzeń psychicznych u dorosłych, zaburzeń nastroju (depresji, manii), choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń zachowania, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń psychicznych wieku podeszłego, uzależnień od alkoholu, leków i innych substancji psychoaktywnych.

Posiadam uprawnienia do:
– wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
– wystawiania zwolnień ZUS ZLA,
– wystawiania zaświadczeń lekarskich.

 

Znajomość języków: polski, angielski, hiszpański

 

 

 

Rezerwacja wizyty

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać bezpłatne konsultacje.