Psychiatra dla dorosłych Warszawa | Salus Pro Domo Warszawa

Lekarz psychiatra dla dorosłych w Warszawie

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoje doświadczenie zdobywali m.in. jako ordynatorzy i kierownicy przychodni psychiatrycznych oraz pracując już nawet od 30 lat w klinikach psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Dzięki wieloletniej praktyce posiadają obszerną wiedzę z zakresu psychologii i psychiatrii oraz mają indywidualne podejście do każdego pacjenta. Aby zadbać o jak najbardziej efektywne leczenie, stworzyliśmy zintegrowanie środowisko medyczne, w którym jako pacjent, uzyskasz profesjonalną pomoc nie tylko psychiatryczną, ale i psychologiczną oraz neurologiczną. Ze względu na to, że wiemy, jak ważne jest nieustanne zdobywanie solidnej wiedzy, nasza praca bazuje na sprawdzonych wynikach badań naukowych i światowych standardach leczenia.

Czytaj więcej…

Kiedy zgłosić się do psychiatry?

Lekarz psychiatra zajmuje się leczeniem m.in.:

  • zaburzeń snu,
  • zaburzeń depresyjnych,
  • zaburzeń lękowych i nerwicowych,
  • fobii,
  • uzależnień,
  • zaburzeń osobowości,
  • choroby afektywnej dwubiegunowej,
  • schizofrenii.

Jeżeli Ty lub Twoi bliscy zaobserwowali u Ciebie problemy natury psychicznej, takiej jak zaburzenia snu lub nastroju, brak sił czy chęci do życia, niekontrolowane wybuchy emocji, zaburzenia odżywiania lub współwystępujące objawy somatyczne, zgłoś się do lekarza psychiatry. Nie zwlekaj, każde niepokojące cierpienie psychiczne powinno zostać skonsultowane z lekarzem.

Dobry psychiatra to jaki?

Dobry psychiatra dba o to, abyś podczas wizyty czuł się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki temu stwarza Ci on warunki do swobodnego dzielenia się swoimi przeżyciami. Bogate doświadczenie w pracy z pacjentami sprawia, że potrafi bardzo uważnie słuchać i zadawać trafne pytania, które pomagają dotrzeć do źródła problemu. Ponadto, gwarantuje Ci on pełną dyskrecję i zaangażowanie w proces, co bez wątpienia da Tobie wsparcie, abyś mógł szczerze dzielić się swoimi trudnościami. Nasi specjaliści posiadają wszystkie te cechy. Możesz być pewny, że uzyskasz u nich maksymalne wsparcie i akceptację, a przy tym profesjonalną pomoc.

Dobry psychiatra to specjalista godny zaufania, stwarzający bezpieczne warunki do empatycznej rozmowy. Wiedząc, jak ważna w trakcie procesu jest szczerość miedzy pacjentem i lekarzem, nasi specjaliści zapewniają Ci pełną dyskrecję i anonimowość, abyś czuł się w komfortowo, a leczenie przynosiło dobre efekty. Salus Pro Domo to zintegrowane podejście, oparte na współpracy specjalistów różnych dziedzin, gwarantujące tym samym efektywną diagnostykę i leczenie.

Specjaliści dla dorosłych