mgr Eliza Gadoś

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą. Od 1988 roku posiadam specjalizację pierwszego stopnia z psychologii klinicznej.

Ukończyłam szkolenie psychoanalityczne w zakresie psychoterapii prowadzone pod auspicjami Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego. W 1999 roku uzyskałam patent psychoanalityka.

Ukończyłam szkolenia w zakresie diagnostyki psychologicznej, w tym roczne studium interwencji kryzysowej i studium przeciwdziałania przemocy, a także roczne szkolenie CBT.

Doświadczenie zawodowe:

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w oddziale psychiatrii sądowej, zajmując się diagnostyką psychologiczną i opiniowaniem dla potrzeb Sądu. Przez kilkanaście lat pracowałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na całodobowym oddziale psychiatrycznym i oddziale dziennym. Zajmowałam się diagnozą i terapią indywidualną pacjentów z psychozą schizofreniczną a także pracą edukacyjną z rodzinami pacjentów. Byłam o współorganizatorem  obozów  wędrownych  dla pacjentów i obozów  terapeutycznych dla rodzin.

Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego i równolegle prowadziłam terapię analityczną we własnym gabinecie terapeutycznym. Pomagałam osobom podlegającymi różnym formom przemocy/ ośrodek konsultacyjny w Warszawie i w Sulejówku/.

Mam doświadczenie w pracy szkoleniowej i edukacyjnej (ćwiczenia z psychologii klinicznej ze studentami w IPN i słuchaczami wydziału Pedagogiki Specjalnej, seminaria w PTP, superwizje).

Pracuję w publicznej służbie zdrowia. W Centrum Medycznym Salus Pro Domo zajmuję się konsultacjami, diagnozą i opiniowaniem. Prowadzę terapię indywidualną krótkoterminową i długoterminową dla osób dorosłych, bez zaburzeń psychotycznych.

Zapraszam osoby szukające wsparcia w okresach związanych z podejmowaniem nowych ról życiowych, w sytuacjach kryzysów życiowych.

Rezerwacja wizyty

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać bezpłatne konsultacje.