mgr Joanna Miron

Posiadam 20-letnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa personalnego i w zakresie rozwoju zawodowego. Specjalizuje się w procesach rozwoju i diagnozy kompetencji (procesy AC/DC, badania za pomocą narzędzi psychometrycznych, feedback 360, coaching indywidualny). Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu diagnozy potencjału zawodowego i oceny kompetencji pracowników oraz coachingu. Kompetencje psychologiczne rozwijałam w ramach czteroletniego szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Posiadam doświadczenie w użyciu narzędzi psychometrycznych (testów i kwestionariuszy). Uzyskałam certyfikat uprawniający do stosowania narzędzi SHL (OPQ, kwestionariusz motywacji MQ), a także FACET5. Uczestniczyłam w projektach rozwojowych bądź doradczych dla kilkudziesięciu firm działających na rynku polskim z różnych branż. Brałam udział w projektach międzynarodowych. Znam język angielski na poziomie zaawansowanym.

Moje Wykształcenie w obszarze oceny i rozwoju kompetencji:

Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej, Kurs Dialogu Motywującego (2017)

Uniwersytet Warszawski, Wydział Zarządzania, Dyplom studiów podyplomowych Zarządzanie Kompetencjami w Organizacji (2011)

Kontrakt OSH, Szkoła Trenerów i Coachów (2010)

Koźmiński University Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania, Dyplom Studiów Podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (2007)

Uniwersytet Warszawski, Magister psychologii (1995)

Zapraszam osoby doświadczające trudności bądź kryzysów w sferze zawodowej, doświadczające  wypalenia zawodowego, ale także osoby chcące się przygotować do nowej roli, rozwijać, awansować bądź wprowadzić zmianę w swoim życiu zawodowym. Zapraszam menedżerów i kandydatów na menedżerów chcących wzmacniać kompetencje przywódcze, umiejętność pracy z ludźmi, wywierania wpływu, motywowania, budowania zespołu. Na pierwszym etapie coachingu ustalam z klientem kontrakt, doprecyzowuje cele i metody pracy.