mgr Krystyna Anna Wiśniewska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie procesu do certyfikacji. Obecnie pracuje jako psycholog na oddziale psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach.

Doświadczenie kliniczne oraz terapeutyczne zdobywałam pracując zarówno w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Ośrodku Terapeutycznym IPiN oraz w Zespole Leczenia Środowiskowego w Tworkach. W pracy klinicznej zajmuje się diagnostyką psychologiczną, wsparciem i edukacją osób z doświadczeniem psychozy, prowadzę treningi umiejętności funkcji społecznych. Pracę swoją poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Oferuję kompleksową diagnostykę psychologiczną osób dorosłych, psychoterapię krótko i długoterminową w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz wsparcie osób doświadczających aktualnie kryzysów psychicznych. Oferuję także psychoedukację dla rodzin borykających się z doświadczeniem choroby w rodzinie. Zapraszam do współpracy osoby z trudnościami w zakresie:

  • chorób afektywnych jedno i dwubiegunowych
  • zaburzeń lękowych
  • epizodów psychotycznych i schizofrenii
  • zaburzeń osobowości
  • PTSD – zespół stresu pourazowego

Rezerwacja wizyty

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać bezpłatne konsultacje.