mgr Agata Ostrzycka-Pilich

mgr Agata Ostrzycka-Pilich

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej – ośrodku posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Szkoliłam się także w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej dzieci młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT – EDU w Warszawie.

Pracuję z rodzinami, dziećmi, młodzieżą oraz młodymi dorosłymi doświadczającymi trudności w życiu codziennym. Wspieram w odkrywaniu i rozwijaniu swoich kompetencji, budowaniu satysfakcjonujących relacji, radzeniu sobie z lękiem a także w rozpoznawaniu i kierowaniu się w życiu własnymi wartościami oraz odkrywaniu swojego potencjału i budowaniu tożsamości. Prowadzę terapię indywidualną, rodzinną, poradnictwo i psychoedukację.

Pracuję także z dziećmi i dorosłymi ze spectrum autyzmu oraz z osobami zmagającymi się z psychologicznymi skutkami pandemii takimi jak depresja, lęk, trudności w radzeniu sobie z doświadczaniem trudnych emocji, poczuciem samotności i beznadziei.

W swojej pracy łączę systemowe i psychodynamiczne rozumienie trudności z jakimi mierzy się dana osoba, wykorzystuję też wiedzę i doświadczenie z nurtu poznawczobehawioralnego czerpiąc z terapii akceptacji i zaangażowania ACT.

Od kilkunastu lat pracuję z osobami z Zespołem Aspergera.

Jestem Członkiem Nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Pracuję pod stałą superwizją u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Rezerwacja wizyty

Masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego specjalisty? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać bezpłatne konsultacje.