Psycholog (psychoterapeuta) dla dorosłych Warszawa | Salus Pro Domo Warszawa

Psycholog i psychoterapeuta dla dorosłych w Warszawie

Człowiek jest istotą złożoną. Patrzy się na niego w sposób holistyczny. Psychika stanowi bardzo ważną częścią naszego funkcjonowania. Psycholog powinien mieć odpowiednią wiedzę na ten temat. Doświadczenie w pracy z pacjentami oraz empatia są równie ważne. Dobry specjalista musi potrafić budować więź ze swoim klientem i zapewnić mu bezpieczną przestrzeń terapeutyczną. W Salus Pro Domo dysponujemy tym wszystkim.

Czytaj więcej…

Psycholog dla dorosłych Warszawa

Czasem w życiu pojawiają się takie momenty, w których dana osoba potrzebuje fachowej pomocy. Zwykła rozmowa nie daje oczekiwanych rezultatów. W tym przypadku z pomocą przychodzi psycholog dla dorosłych. Specjalista pomoże osobom zmagającym się z depresją, lękami oraz zaburzeniami osobowości. Do gabinetu mogą przyjść również pacjenci, którzy mają problemy związane z odżywianiem. Wykwalifikowani psycholodzy zajmą się każdym zagadnieniem. Pracownicy Salus Pro Domo zapewnią klientom odpowiednią opiekę.

Poradnia psychologiczna dla dorosłych

Pracownicy poradni psychologicznej dla dorosłych mają ogromną wiedzę oraz wieloletnie kwalifikacje. Klient nie jest tam pacjentem, lecz współpartnerem. To on decyduje o tym, czy chce zostać w terapii sam, czy woli zaprosić rodzinę. Psycholodzy zajmują się kilkoma rodzajami terapii, szczególnie systemową, poznawczo-behawioralną lub psychodynamiczną. Specjaliści leczą zaburzenia seksualne, pomagają osobom uzależnionym i przejawiającym ryzykowne zachowania. Nasi pracownicy działają na wielu polach. Prowadzimy także badania na polu diagnostycznym. Nie wiesz, na jakie zaburzenia cierpisz? Przeszkadzają Ci one w życiu? Dzięki wysokiej jakości narzędziom oraz wiedzy jesteśmy w stanie postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć leczenie. Współpracujemy również z psychiatrami oraz neurologami, którzy zajmują się leczeniem farmakologicznym.

Psycholog dla dorosłych w Warszawie – czym się zajmujemy?

Posiadamy bardzo szeroką ofertę. Do naszych zadań i działań należą przede wszystkim:

  • diagnoza zaburzeń psychicznych i neurologicznych,
  • diagnoza i leczenie chorób afektywnych,
  • diagnoza i leczenie schizofrenii,
  • diagnoza i leczenie uzależnień,
  • diagnoza i leczenie procesów otępiennych seniorów,
  • diagnoza i leczenie zaburzeń seksualnych,
  • mediacje,
  • psychoedukacja,
  • opieka psychologiczna w miejscu zamieszkania.

Ponadto zajmujemy się również opiniowaniem psychologicznym w sprawach cywilnych i karnych. Prowadzimy też warsztaty i treningi dla różnych osób. Dodatkowo działamy na polu naukowym. Uczymy studentów oraz psychologów.

Specjaliści dla dorosłych