Szukaj
Close this search box.

Mobilny system rentgenowski – funkcjonalność w najwyższej formie!

Witaj na stronie Salus Pro Domo!

Urządzenia do diagnostyki obrazowej to zróżnicowana gama produktów, które w zależności od modelu różnią się od siebie zarówno parametrami technicznymi, jak i konstrukcją. Obok aparatów stacjonarnych – w tym podłogowych i sufitowych, na rynku dostępne są również niezwykle funkcjonalne mobilne systemy rentgenowskie. Dlaczego warto rozważyć tego typu rozwiązanie i gdzie sprawdzi się ono najlepiej?

Innowacje w diagnostyce United Imaging Healthcare

Za sprawą innowacyjnych technologii obrazowanie medyczne ma dzisiaj zupełnie inne oblicze niż jeszcze kilkanaście lat temu. Nowoczesne urządzenia bazujące na radiologii, a także rezonansie magnetycznym oraz medycynie nuklearnej pozwalają na błyskawiczne uzyskanie niezwykle precyzyjnych danych, które z kolei umożliwiają szybkie podjęcie skutecznej terapii.

Jedną z czołowych firm zajmującą się dostarczanie nowoczesnych urządzeń i rozwiązań IT dla obrazowej diagnostyki medycznej jest United Imaging Healthcare. W ofercie producenta znaleźć można innowacyjne aparaty RTG, tomografy, aparaty RM czy skanery PET/MR i PET/ CT, które całkowicie zmieniają jakość pracy diagnostycznej oraz jej efektywność. Jednym z ciekawych i niezwykle funkcjonalnych rozwiązań oferowanych przez United Imaging Healthcare są mobilne systemy rentgenowskie.

Załącznik:
mobilny system rentgenowski.png

źródło: https://www.united-imaging.eu/pl/products/x-ray/udr-370i

Mobilny system rentgenowski – charakterystyka

Urządzenie uDR 370i to wysokiej klasy mobilny aparat rentgenowski, który pozwala na szybkie i wygodne badanie przyłóżkowe. Aparat ten charakteryzuje się niezwykle kompaktową budową, łatwą obsługą i świetnymi parametrami technicznymi, które dają wysokiej jakości obraz.  Obok prostego sterowania, wyposażonego w elektryczny układ wspomagania, otrzymujemy także pięcioosiową zmianę położenia i zakres obrotu lampy wynoszący 360 stopni.

Dzięki temu ten niezwykle nowoczesny mobilny system rentgenowski jest wygodny w obsłudze i przy swojej niepozornej konstrukcji posiada bardzo szeroki obszar roboczy. Ponadto aparat odznacza się wąskim korpusem (zaledwie 58 cm), dzięki czemu z powodzeniem zmieści się w niewielkich czy ciasnych pomieszczeniach.

Gdzie się sprawdzi mobilny aparat RTG?

Mobilny system rentgenowski uDR 370i jest urządzeniem, które sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Równie dobrze może być stosowany do diagnostyki klinicznej w szpitalach, jak i prywatnych klinikach. Idealnie nadaje się również do mniejszych gabinetów. Jest to niezwykle uniwersalne urządzenie, oferujące oprócz swojej mobilności bardzo precyzyjną diagnostykę obrazową przy zachowaniu zredukowanych dawek promieniowania, co zwiększa bezpieczeństwo pacjentów oraz operatorów aparatu.

Podziel się wpisem
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skomentuj wpis